eSky / Cestovní pojištění

Cestovní pojištění šité na míru vašim potřebám.
Užijte si pohodovou cestu!

Cestování v souladu s dobou? Jak snadné!

 1. Najděte oblíbenou destinaci.
 2. Rezervujte bez obav – pojištění All Risk vás ochrání v případě, že budete muset cestu zrušit!
 3. Pořiďte si cestovní pojištění a buďte v pohodě během celé vaší dovolené.


…Objevujte svět s eSky a AXA Assistance!

Cestování v souladu s dobou? Jak snadné! Cestování v souladu s dobou? Jak snadné!

Jak si vybrat správné cestovní pojištění?

Klidný výlet

Základní pojištění, které vám umožní užít si cestu bez zbytečných starostí, je klasické cestovní pojištění. Můžete si je zakoupit při rezervaci letu nebo samostatně.

Před cestou

Pokud již máte cestu zarezervovanou, můžete si také zakoupit pojištění storna zájezdu, které vám umožní náhradu za zrušení cesty v případě neočekávaných událostí.

Při jakémkoli riziku

Když si kupujete let na eSky, máte možnost přidat si při rezervaci své exkluzivní pojištění All Risk. Díky tomu můžete svoji cestu zrušit z osobních důvodů, které znemožňují cestování.

Cestovní pojištění

Cestovní pojištění

Ochrana před neočekávanými situacemi, které mohou nastat při cestování. Jedná se o nezbytné turistické pojištění pro ty, kteří se chystají na cesty, zejména na dovolenou, prohlídky památek nebo amatérské sporty (např. lyžování).

Co získáte nákupem cestovního pojištění? 

 • Krytí léčebných výloh v zahraničí
 • Krytí nákladů na lékařský převoz
 • Odškodnění za ztracené nebo odcizené zavazadlo
 • Alkoholovou doložku zahrnutou v ceně

Cestovní pojištění vám umožní odpočinout si a užít si cestu. Můžete si je koupit při rezervaci letu na naší webové stránce, ve svém účtu eSky nebo samostatně pro každou cestu. Pojistné podmínky se budou lišit v závislosti na vybrané možnosti: zahraniční cesta nebo domácí cesta.

Pojištění All Risk

Pojištění All Risk

Ochrana před ztrátou peněz, pokud potřebujete zrušit cestu.

Vybrané pojištění vám poskytne náhradu:

 • z jakéhokoli prokazatelného osobního důvodu, například. ztráta zaměstnání, zkouška ve škole, nemoc vašeho psa nebo kočky, atd.
 • v souvislosti s nemocí vás nebo vašich příbuzných,
 • 90 % nákladů na letenku.

Toto speciální pojištění vám poskytuje možnost storna před cestou z osobních důvodů, které znemožňují cestu a nejsou uvedeny ve výlukách z pojištění. Je k dispozici zákazníkům eSky při rezervaci letenek na webu.

Pojištění All Risk s možností přerušení cesty

Pojištění All Risk s možností přerušení cesty

Ochrana před ztrátou peněz v důsledku zrušení nebo přerušení cesty.

Vybrané pojištění vám zajistí vrácení nákladů:

 • z jakéhokoli doloženého osobního důvodu (např. ztráta zaměstnání, nemoc vás nebo vašich příbuzných),
 • 90 % ceny letenky – zrušení před cestou,
 • krytí až do výše 500 € za novou letenku a vrácení 20 € za každý nevyužitý den dovolené – zrušení během cesty.

Vztahuje se na osobní důvody, které znemožňují cestu a nejsou uvedeny ve výlukách z pojištění. Je k dispozici zákazníkům eSky při rezervaci letenek na webu.

Proč se vyplatí uzavřít cestovní pojištění?

Cestovní pojištění zajišťuje bezproblémovou cestu. Zjistěte jak!

Proč si koupit pojištění? Odpověď je jednoduchá: mít klid! Pojištění poskytuje pomoc a náhradu v mnoha nepředvídaných situacích. Chystáte se na dovolenou s dětmi? Nebojte se navštívit lékaře, když někdo onemocní. Rezervujete si letenku na dlouhou cestu? Pokud vaše cesta není dokončena, nedělejte si starosti s vrácením peněz. Existuje mnoho výhod, ale vše se týká jediné věci – pojištění znamená, že si můžete svůj výlet plně užít.

Jak si koupit levné cestovní pojištění? V horní části stránky najdete vyhledávač, kde stačí zadat potřebné informace – za pár sekund zjistíte, kolik bude vaše pojištění stát, a poté si koupíte pojistku. Jak koupit pojištění storna? Pojištění storna si můžete zakoupit až 5 dní po rezervaci cesty. Verze pojištění All Risk storna je naproti tomu k dispozici pouze při rezervaci letenky prostřednictvím eSky. Toto pojištění umožňuje náhradu v případě zrušení cesty z doložených osobních důvodů.

Jak mohu získat náhradu, když se během cesty stane něco nepředvídaného? Stačí nahlásit škodu a postupovat podle informací uvedených v pojistné smlouvě. Mnoho neočekávaných událostí, jako je ztráta nebo poškození zavazadel, je kryto cestovním pojištěním. Uzavření pojištění znamená, že vaše cesta nebude v takových situacích vyžadovat další náklady. Levné pojištění znamená, že za málo peněz jste schopni zajistit klidnou cestu.

Důležité dokumenty

Cestovní pojištění

Mezinárodní

Zvláštní pojistné podmínky pro mezinárodní cestovní pojištění
Download file

Domácí

Zvláštní pojistné podmínky pro domácí vnitrostátní cesty
Download file

Pojištění storna cesty All Risk

Pojištění storna cesty All Risk

Všeobecné podmínky pojištění storna cesty All Risk
Download file

Pojištění storna nebo přerušení cesty All Risk

Všeobecné podmínky pojištění storna nebo přerušení cesty All Risk
Download file

Jiné pojištění

Pojištění storna cesty BASIC

Všeobecné podmínky pojištění storna cesty BASIC
Download file

Pojištění zavazadel

Všeobecné podmínky pojištění zavazadel
Download file

Zprostředkovatelem tohoto druhu skupinového pojištění je společnost We Care Insurance Sp. z o.o. se sídlem ve městě Katovice (40-265), ulice Murckowska 14A.

Proč je cestovní pojištění tak důležité?

Pojištění vám umožňuje chránit se před různými nepředvídanými událostmi během cesty a vyhnout se dalším nákladům. Poskytne vám klid a zajistí, že se během vaší cesty budete moci věnovat pouze odpočinku a relaxaci.

Kde si koupit turistické pojištění?

Základní turistické pojištění, známé také jako cestovní pojištění, lze zakoupit přes eSky. Pojištění je možné uzavřít přímo při rezervaci letenky nebo si ho dokoupit později nebo ho zakoupit na webu samostatně.

Jaké turistické pojištění byste si měli vybrat?

Základní ochranu během cesty zajišťuje cestovní pojištění. Zaručuje pokrytí nákladů a poskytnutí pomoci v případě většiny nepředvídaných událostí. Dále si můžete zakoupit cestovní pojištění storna zájezdu a pojištění storna všech rizik.

Co kryje cestovní pojištění?

Rozsah cestovního pojištění závisí na typu a účelu cesty. Toto pojištění vždy kryje pojištění odpovědnosti za škodu a úrazové pojištění a může pokrývat i další oblasti, například v případě zahraničního cestování, nákladů na léčbu a lékařskou přepravu.

Jak funguje cestovní pojištění?

Cestovní pojištění funguje, když dojde k události spadající do jeho působnosti (např. návštěva lékaře v zahraničí, poškození zavazadel, atd.) V takovém případě byste měli nahlásit škodu a řídit se informacemi obsaženými v pojistné smlouvě.

Odebírejte ty nejlepší novinky. Až o 40 % levněji!

Čeká na tebe celý svět! Nechej nám svůj e-mail a získej informace o nejlevnějších letenkách, slevách a novinkách jako první!

Stáhněte si naši aplikaci a plánujte své cesty pohodlně

 • Nejlépe hodnocená aplikace v kategorii cestování
 • Každý den nové nabídky na dosah ruky
 • Všechny vaše rezervace na jednom místě