Cestujte s eSky.cz!

S námi máte Garanci nejnižší ceny za 

Dovolenou a Eurovíkend

Garance nejnižší ceny s eSky.cz

Nemusíte porovnávat nabídky na eurovíkendy nebo dovolené (let+hotel) na různých webových stránkách. U nás máte vše na jednom místě: široký výběr hotelů, výhodné kombinace letů, inspirativní destinace – za nejatraktivnější ceny! Jak to funguje? Je to snadné! Možnost Let+Hotel vám poskytuje přístup k výhodným cenám. Díky vynikající spolupráci s našimi partnery vám můžeme nabídnout atraktivní produkty a nejnižší ceny.

Když si vyberete eSky.cz, vyberete si Garanci nejnižší ceny.

Garance nejnižší ceny s eSky.cz Garance nejnižší ceny s eSky.cz

Jak to funguje?

Eurovíkendy, Dovolená a Let+Hotel

Garance nejnižší ceny eSky.cz se vztahuje pouze na rezervace produktů Eurovíkendy, Dovolená a Let+Hotel. Nevztahuje se na letenky a ubytování rezervované samostatně ani na jiné produkty nabízené společností eSky.cz.

Na každém detailu záleží

Chcete si ověřit, zda nabízíme nejnižší cenu? Pokud najdete levnější možnost než u nás, ujistěte se, že obsahuje přesně tytéž údaje jako vaše rezervace na eSky.cz: počet osob, datum, trvání, časy letů, hotel, typ pokoje atd.

Čas jsou peníze

Pokud najdete levnější možnost, během 24 hodin od potvrzení rezervace na stránce eSky.cz zašlete zprávu/žádost na adresu: garance@esky.cz

Pokud bude úspěšná, rozdíl vám vrátíme na váš účet.

Více informací naleznete ve Všeobecných podmínkách (paragraf X, bod 26)

Prodloužený víkend: odpočinek od rutiny

Dopřejte si krátký únik z každodenní rutiny. Načerpejte nové síly, rozšiřte si obzory a ponořte se do kultury nových měst: ať už se budete procházet malebnými uličkami sluneční Valletty, ochutnávat vynikající tapas v srdci barcelonské čtvrti El Born nebo nakupovat v nejlepších buticích Milána.

Dovolené: objevte svůj ráj na Zemi

Relaxujte podle sebe: na horké pláži v Thajsku, nebo objevujte tajemství starověkých civilizací na poloostrově Yucatán. Čeká na vás svět plný neobyčejných dobrodružství, fascinujících míst a památek, které vás ohromí. Začnete šnorchlováním na Zakynthosu nebo procházkou po trhu v Marrákeši?

Cestovatelské inspirace vybrané pro vás

Zažijte cestování novým způsobem díky našemu newsletteru! Nejlepší nabídky čekají právě na vás. Vyzkoušíte je?